Фото

17 жовтня 2014
Володимир Семиноженко: Замiщення iмпорту вiтчизняними товарами - головна умова пiдйому економiки

Однією з головних умов швидкого підйому української економіки є заміщення імпорту товарами вітчизняного виробництва.

Про це заявив лідер Партії "Нова політика" Володимир Семиноженко під час відвідин Смілянського машинобудівного заводу в Черкаській області.

Переорієнтація на внутрішнє споживання, підтримка вітчизняного виробника, стимулювання конкурентноспроможних виробництв можуть реанімувати економіку України, - впевнений Володимир Семиноженко.

16 жовтня 2014
Володимир Семиноженко відвідав Полтавську область.

Лідер партії «Нова політика», академік НАН України Володимир Семиноженко побував в Полтавській області. Він відвідав Карлівський агропромисловий комплекс «Докучаєвські чорноземи» - бюджетоутворююче підприємство міста та району.

Семиноженко підкреслив, що успішність комплексу забезпечується двома складовими - творчим підходом до роботи та використанням сучасного високотехнологічного обладнання. «Головне для української політики підтримувати регіони. Наша партія виступає за те, що в новій системі реформ не менш ніж 90% податку на прибуток має залишатись в місцевих бюджетах. Саме на місцях мають бути зацікавлені піднімати новий бізнес, будувати нові виробництва. Зацікавлені в тому, щоб зростав їх регіон, а загалом вся країна».

25 січня 2014
ПОЛІТРАДА ПП

24 грудня 2013 року в Київі відбулося засідання Політичної Ради ПП "Нова політика".

Був прведений якісний аналіз роботи Партії за 2013 рік. Обговорені питання сьогодення, та прийняті завдання на наступний рік.

Голова Партіїї Володимир Семиноженко привітав членів Партії з наступаючими святами і побажав усім успіхів в майбутній політичній діяльності.

9 жовтня 2013
Здоров’я - найголовніша цінність кожного з нас. Однак сучасні реалії обумовлюють далекий від здорового спосіб життя. Експерти вважають, що головною складовою в «формулі здоров’я» є саме спосіб життя людини – від того, у яких умовах ми живемо, наше здоров’я залежить, як мінімум, на 50%. При цьому 20% чинників визначаються спадковістю, ще 20% залежать від екології і лише 10% пов’язані з рівнем медицини. Лікарі стверджують, що після інфаркту тільки 5 % людей змінюють свій спосіб життя. Чим тут може зарадити медицина?
4 серпня 2013
«Молодежь за здоровый образ жизни».
При организационной и спонсорской поддержке Гражданского движения «Новая Украина» в центре г. Симферополь (сквер им. К. А. Тренева) 03.08.2013г состоялась очередная акция «Молодежь за здоровый образ жизни».
8 липня 2013
Гражданское движение «Новая Украина» в АРК за здоровый образ жизни молодежи
Студенческий совет Крымского института бизнеса выступил с инициативой проведения акций под девизом «Молодёжь – за здоровый образ жизни». Администрация института и гражданское движение «Новая Украина» откликнулись на неё и выступили организаторами культурно-спортивных вечеров в сквере имени К. А. Тренёва, что в самом центре Симферополя.
4 серпня 2012
9-й з’їзд Політичної партії «Нова політика».  Делегати
Сьогодні в Києві в Конгрес-холі Президент-готелю відбувся 9-й з’їзд Політичної партії «Нова політика». З’їзд проходив під головуванням лідера партії Володимира Семиноженка.
4 серпня 2012
9-й з’їзд Політичної партії «Нова політика»
Сьогодні в Києві в Конгрес-холі Президент-готелю відбувся 9-й з’їзд Політичної партії «Нова політика». З’їзд проходив під головуванням лідера партії Володимира Семиноженка.
12 травня 2012
День Перемоги в Дніпропетровську
9 травня представниця Дніпропетровської обласної організації Політичної партії «Нова Політика» Олена Корнієнко привітала ветеранів Великої вітчизняної війни з Днем Перемоги.
16 січня 2012
Іван Каленюк став Дідом Морозом
Керівник Донецької обласної організації Політичної партії «Нова політика» Іван Каленюк привітав з Новим роком та Різдвом школярів і дошкільнят Волноваського району Донецької області.
19 грудня 2011
Конференція Житомирської обласної організації політичної партії «Нова політика»
Нещодавно відбулась Конференція Житомирської обласної організації політичної партії «Нова політика». Згідно встановленої квоти, на конференції обласної організації були присутні 25 осіб, із них: 18 делегатів і 7 запрошених (по одному делегату від міських і районних організацій і 8 делегатів від Житомирської міської організації).
1 вересня 2011
День знань на Київщині
Київська обласна організація Політичної партії «Нова політика» привітала школярів із Днем знань. Зокрема, у святкових заходах взяли участь голови партійних осередків від політичної партії «Нова політика» Бориспільського району: Іванець О. І. (с. Велика Олександрівка), Ковалів М. І. (с. Любарці), Кривохижа І. В. (с. Рогозів); Яготинського району – сільський голова Малюга В. І. (с. Фарбовано); м. Біла Церква – керівник міської організації, депутат міської ради Івченко В. Є. Голова Київської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Ігор Ковалевич відвідав у Войківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та Великокрупільській загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів. Крім того, він озвучив привітання від голови Державного агентства з питань науки, інновації та інформатизації, голови Громадянського руху «Нова Україна» Володимира Семиноженка.
26 серпня 2011
Яготинщина відсвяткувала День незалежності
Урочисте зібрання жителів Яготина розпочав марш працівників усіх галузей промисловості – саме вони своєю наполегливою щоденною працею забезпечують добробут і процвітання рідного краю.
16 серпня 2011
Чергова конференція Житомирської обласної організації
8 серпня 2011 року в м. Житомирі відбулася чергова конференція Житомирської обласної організації Політичної партії "Нова політика" з залученням голови та керівників центрального штабу партії.
7 липня 2011
Свято Івана Купали у Кіровоградській області.
Вчора у селищі Марто-Іванівка Олександрійського району Кіровоградської області відзначили свято Івана Купали. Святкування було організовано за підтримки ГО «Козацьке товариство «Козацький звичай», Управління культури Олександрійської міської ради. У святі взяли участь активісти Олександрійської міської організації Політичної партії «Нова політика». В програмі святкування були традиційні українські водні та вогняні обряди, а також гадання, ігри та змагання з козацьких бойових мистецтв. Селище Марто-Іванівка було обране не випадково, адже це – стародавній історико-культурний козацький центр.
10 червня 2011
2 червня 2011
23 травня 2011
Молодіжна організація «Нова Україна» подарувала свято любителям року
Молодіжна організація «Нова Україна» подарувала свято любителям року 19 травня за підтримки Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації «Нова Україна» у клубі «Мастершмідт» пройшов концерт, в якому взяли участь як вже популярні, так і ще не відомі широкому загалу молодіжні гурти.
17 травня 2011
Перша премія – Володимиру Слєпцову!
Володимир Слєпцов, голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна», здобув першу премію у номінації «Мистецтво» щорічного обласного конкурсу імені Панаса Мирного.
16 травня 2011
Розробка та пiдтримка сайту: