Політичная партія «Нова Політика»

16 жовтня 2014

Володимир Семиноженко відвідав Полтавську область.

Володимир Семиноженко відвідав Полтавську область.

Лідер партії «Нова політика», академік НАН України Володимир Семиноженко побував в Полтавській області. Він відвідав Карлівський агропромисловий комплекс «Докучаєвські чорноземи» - бюджетоутворююче підприємство міста та району.

Семиноженко підкреслив, що успішність комплексу забезпечується двома складовими - творчим підходом до роботи та використанням сучасного високотехнологічного обладнання. «Головне для української політики підтримувати регіони. Наша партія виступає за те, що в новій системі реформ не менш ніж 90% податку на прибуток має залишатись в місцевих бюджетах. Саме на місцях мають бути зацікавлені піднімати новий бізнес, будувати нові виробництва. Зацікавлені в тому, щоб зростав їх регіон, а загалом вся країна».

Також Володимир Семиноженко побував на урочистому зібранні, присвяченому ювілею ТОВ «Докучаєвські чорноземи». Він привітав присутніх зі святом і подякував за підтримку представника партії «Нова політика» Володимира Слєпцова. «Перш за все, хочу подякувати вам за довіру і підтримку нашої партії та її представників. Я маю на увазі Володимира Анатолійовича Слєпцова – мера Карлівки. Це чесна, відповідальна людина, справжній патріот свого краю. На таких людях має будуватись влада. Сподіваюсь і надалі ми будемо працювати єдиною командою», - сказав Семиноженко..
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі