Політичная партія «Нова Політика»

22 вересня 2016

В.Семиноженко: Нинішній бюджет - головну свою мету - визначати політику економічного розвитку, не вирішує.

В.Семиноженко: Нинішній бюджет - головну свою мету - визначати політику економічного розвитку, не вирішує.

Новий Бюджет - 2017 називають бюджетом силовиків. Дійсно, військовий бюджет України зростає з кожним роком і становить уже близько 2,5% від ВВП. Це більше, ніж у Франції (2,1%) і Великобританії (2%). Але при цьому Великобританія витрачає на науку 1,7% від ВВП, Франція - 2,24%, а Україна в кращому випадку-0,4, ну, максимум, 0,5%. Це при нинішньому-то ВВП в 85 млрд. дол., Тоді як у Франції ВВП в 20-30 разів більше! Я думаю, пріоритети України видно всім. Я

Які висновки лежать на поверхні?

По-перше, такий розподіл державного фінансування говорить про те, що найближчим часом ні про яку стабілізацію мова не йде - ніякого Мінська, ніякого внутрішньоукраїнського діалогу, ніякої роботи на консолідацію. Орієнтир влади - не збавляти темп військових операцій на Сході, тобто відмовитися від Мінських угод, і «заспокоєння» протестних настроїв усередині країни.

По-друге, не закладається прогрес країни на майбутнє. Весь світ сьогодні живе в парадигмі, що озвучена на Саміті G 20. І це не побажання, а чіткі індикативні плани до 2030 року для всіх країн, де пріоритети: інновації, економіка знань. Тому нинішній бюджет - це тільки привід для популісткого піару Кабміну, а головну свою мету - визначати політику економічного розвитку він не вирішує. І все пафосні фрази, які звучать на презентаціях бюджету, тільки підтверджують це.

Джерело:Прес-служба ПП "Нова політика"

Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі