Версія для друку 16 лютого 2011

Україна і Росія торгують металургією і хімією. Інноваційних проектів немає, - Леонід Кучма

Україна і Росія торгують металургією і хімією. Інноваційних проектів немає, - Леонід Кучма
Без тісних і добросусідських відносин з Росією та іншими країнами СНД у нас немає майбутнього. Проте зміст співробітництва України і Росії поки що залишає бажати кращого, - таку думку висловив Президент України (1994-2005), почесний член Українсько-Російського форуму Леонід Кучма, виступаючи на Восьмому засіданні Форуму «Партнерство України і Росії у нових реаліях європейської та євразійської інтеграції».

Він, зокрема, відзначив, що після Харківської зустрічі Президентів виникло відчуття, що ми, нарешті, готові розв’язувати проблеми, що накопичилися. Однак жодного інноваційного проекту досі немає. «Схоже, ми допомагаємо один одному гробити те, що залишилося з часів Радянського Союзу. Торгуємо металургією та хімією, максимум – продукцією другого переділу», - сказав Леонід Кучма.
Він зазначив, що обов’язковою умовою успішного економічного співробітництва України і Росії є довіра один до одного. «Росія має бути зацікавленою в Україні. У нас працюють три найбільших російських банки, проте інвестують вони виключно у фінансовий сектор. Інвестицій в інновації знову ж таки немає», - зауважив президент.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: