Версія для друку 16 лютого 2011

Лише намір провести реформи гідний позитивної оцінки, - Валерій Тарасов

Лише намір провести реформи гідний позитивної оцінки, - Валерій Тарасов
«Президент зі своєю командою рішуче приступив до змін. Наміри влади модернізувати країну я оцінюю дуже високо і позитивно. Однак складно відразу отримати позитивні результати реформ, тим більше - якщо двадцять років фактично нічого не робилося», - таку думку висловив голова Кримської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Валерій Тарасов напередодні річниці правління нової влади.
За його словами, уряд Азарова докладає титанічних зусиль з відновлення економіки, проте владі не щастить з виконавцями на місцях.
«Коли проводяться реформи такого рівня і таких масштабів, потрібно підбирати кваліфіковані кадри від сільрад до міністерств. Уряд може прийняти найкращі рішення, тим не менш, реалізуються вони на середньому і низовому рівнях. А там - малограмотний на малограмотному», - сказав Валерій Тарасов. Він вважає, що жорстка партійна вертикаль, яка побудована в країні, не здатна компенсувати кадровий дефіцит.
«Ефект від реформ ми відчуємо років через десять. Те, що роблять президент і уряд, - це заділ на майбутнє. Якщо влада виконає хоча б 15% обіцянок, ми будемо жити як у казці», - підсумував Валерій Тарасов.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: