Версія для друку 21 лютого 2011

День рідної мови має зближувати, - Володимир Слєпцов

День рідної мови має зближувати, - Володимир Слєпцов
День рідної мови, який сьогодні відзначається в Україні, - це свято толерантності, яке має об’єднавчий та просвітницький зміст, - вважає голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна», мер м. Карлівка Володимир Слєпцов.
«Від всього серця я хочу, щоб День рідної мови, став для українців своєрідним святом мовного примирення. Цей день повинен зближувати. Всі політичні амбіції мають нарешті відійти на задній план. Кожний з нас здатний проявити толерантність і власним прикладом показати, що мова – це той фактор, який об’єднує», - сказав Володимир Слєпцов. Він наголосив на тому, що наша країна - багатомовна та полікультурна, отже інтереси інших мов, безперечно, потребують підтримки, «але є у нас держава Україна і є державна українська мова – милозвучна, емоційно багата, варта того, щоб й надалі квітнути».
На думку Володимира Слєпцова, у День рідної мови ті люди, які роблять лише перші кроки в опануванні українською, могли би засвоїти ще декілька слів та висловів для щоденного вжитку й поспілкуватися між собою українською. Це була би краща данина розвитку державної мові.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: