Версія для друку 18 лютого 2011

Інформаційне суспільство – це інноваційне мислення, креатив і налаштованість на лідерство, - Володимир Семиноженко

Інформаційне суспільство – це інноваційне мислення, креатив і налаштованість на лідерство, - Володимир Семиноженко
18 лютого Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко взяв участь у VІІ Конгресі «Україна на шляху до інформаційного суспільства». «Сьогодні інформаційне суспільство – це ключове поняття. Криза, яка все ще триває в світі, свідчить про складний перехід від старої економічної платформи до нової, в основі якої – новітні інформаційні та телекомунікаційні технології», - сказав він у своїй промові.
Володимир Семиноженко зауважив, що інформаційне суспільство не дорівнює масовій комп’ютеризації та інтетрнетизації. «Інформаційне суспільство – це, перш за все, інноваційне мислення, це креатив, це налаштованість на лідерство. Це високотехнологічне суспільство, яке максимально спрямоване на нові технологічні уклади, котрі через 5-7 років пануватимуть у світовій економіці. Саме тому уряд і наше агентство приділяє таке велике значення подібним заходам», - сказав він.
Голова Держінформнауки розповів про ті кроки, які вже зроблені владою для побудови в Україні інформаційного суспільства. Так, він відзначив, що наприкінці минулого року прийнята Концепція електронного урядування. У новому Податковому кодексі є поняття «єдиного вікна» надання електронної звітності. Фактично це – база електронного уряду. Також Володимир Семиноженко нагадав про доручення Прем’єр-міністра, які подібно до дорожньої карти, визначають найбільш актуальні завдання щодо випереджаючого розвитку науки, технологій та освіти. Зокрема, йдеться про пріоритетність підготовки фахівців у ІКТ-сфері й створення спеціалізованого вищого навчального закладу - Академічного університету, який готуватиме спеціалістів у галузі сучасних технологій.
«Нам хотілося би, щоб наші кроки були максимально прозорими для вас. А ми, у свою чергу, реалізовували би все те, що напрацьовується вами. В цьому якраз ми й вбачаємо функцію центрального органу виконавчої влади, який після проведення адміністративної реформи відповідає за реалізацію державної політики в сфері інформатизації», - звернувся Володимир Семиноженко до представників ІТ-сфери.
Голова Держінофрмнауки оголосив привітання учасникам VІІ Конгресу від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. «Інформаційно-комунікаційні технології дедалі більше впливають на усі сфери суспільного життя. Стратегічний курс на побудову інноваційної економіки та інформаційного суспільства в Україні згідно до завдань Програми економічних реформ Президента України вимагають інтенсивного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Отже, у 2011 році, який визначений Роком освіти та інформаційного суспільства, повинні знайти вирішення найбільш важливі питання інформаційної галузі економіки. Бажаю учасникам Конгресу успіхів, натхнення, цікавих дискусій та плідної роботи», - сказано у привітанні.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: