Версія для друку 24 лютого 2011

Чи замінить ВО «Свобода» БЮТ у якості головної опозиційної партії?

Чи замінить ВО «Свобода» БЮТ у якості головної опозиційної партії?
Політичне майбутнє – за новими партійними проектами, які претендуватимуть на загальнонаціональну, а не суто регіональну підтримку, - вважає голова Тернопільської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Юрій Гумен.
Він відзначив, що наразі всередині політичних сил відбувається певна реструктуризація під впливом конституційних змін. Тому перспективи партій залежатимуть від здатності партійних лідерів пристосуватися до нових політичних реалій та ефективності роботи представників цих політичних сил в органах місцевої влади. Однак найбільші шанси мають молоді партії, оскільки вони саме вони максимально готові до змін.
Відповідаючи на питання, чи зможе ВО «Свобода» Олега Тягнибока з часом замінити БЮТ у якості головної опозиційної сили, Юрій Гумен зауважив: «На відміну від БЮТ, «Свобода» має цілковито регіональний електорат. Юлія Тимошенко походить із Дніпропетровську, вона опиралася на певні бізнесові структури, які її підтримували й під час виборів, й після них. «Свобода» не має таких політичних спонсорів. До того ж, Захід, де популярна «Свобода», все ж таки є більш депресивним регіоном порівняно зі Сходом. Тому говорити, що «Свобода» зможе посісти місце БЮТ – це неправильно».
Юрій Гумен вважає, що місце БЮТ, скоріше, посяде нова політична сила, яка ще не створена або поки що не набрала обертів.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: