Версія для друку 24 лютого 2011

Всі партії влади проходять стадію становлення, зеніту та згортання. ПР не виключення

Всі партії влади проходять стадію становлення, зеніту та згортання. ПР не виключення
Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного КМІС, Партія регіонів наразі має рейтинг у 16,8%. З жовтня минулого року популярність «регіоналів» впала на 11,7%. Ситуацію прокоментував Юрій Гумен, голова Тернопільської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна».
«Кожна партія влади проходить стадію становлення, зеніту та згортання. Всі партії влади мають подібну історію – і НДП, і СДПУ(о), і «Наша Україна. На моє переконання, фазу зеніту Партія регіонів пройшла на місцевих виборах, коли навіть в тих регіонах, де раніше вона не могла взяти нічого, «регіонали» пройшли в органи місцевої влади всіх рівнів. Саме з цього моменту почалося поступове зниження популярності цієї політичної сили», - сказав він.
На думку Юрія Гумена, Партія регіонів або об’єднається з іншими політичним силами, й тим самим посилить власні позиції, або, навпаки, розпадеться на дрібніші політичні партії. Що саме станеться, покаже час, але це відбудеться не раніше 2012 року, коли мають пройти чергові парламентські вибори. «Якщо Партія регіонів зможе відповідально справитися з тими повноваженнями, які вона має, далі вона отримає шанс знову підняти свій рейтинг», - переконаний Юрій Гумен.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: