Версія для друку 23 лютого 2011

Запит на конституційні зміни має формувати суспільство, - Валерій Тарасов

Запит на конституційні зміни має формувати суспільство, - Валерій Тарасов
Запит на конституційні зміни має формувати суспільство, - Валерій Тарасов Зміни до Конституції повинні «визріти» у самому суспільстві. Якщо громадська думка залишається незмінною, можна прийняти конституцію марсіан, але країна все одно буде жити за неписаними законами, - таку думку висловив голова Кримської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Валерій Тарасов.
Він переконаний, що до конституційного процесу потрібно залучати не тільки президентів, нинішнього і колишнього, але якомога більш широкі верстви суспільства, представників політичних партій та експертів з інститутів, які займаються проблемами державного будівництва.
Валерій Тарасов вважає, що в Основному Законі, скоріше, потрібно посилити ту частину, яка пов'язана з соціальними гарантіями, ніж експериментувати з політичним форматом.
Нарешті, ще одна умова - врахування українських реалій. Якщо орієнтуватися на американську чи французьку конституцію, нічого не вийде. Змінюючи конституцію, необхідно врахувати нашу ментальність, нашу історію, нашу економічну ситуацію», - сказав Валерій Тарасов.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: