Версія для друку 28 лютого 2011

Боротися потрібно не проти когось, а за свої ідеї, - Володимир Семиноженко

Боротися потрібно не проти когось, а за свої ідеї, - Володимир Семиноженко
Перший рік нової влади продемонстрував не тільки нові можливості для України, але й нові ризики. Саме сьогодні починають даватися взнаки застарілі проблеми, отже взятий керівництвом країни курс на модернізацію є незворотним. Проте непопулярні реформи не знаходять підтримки у суспільстві – з цим, зокрема, пов’язане зниження популярності Партії регіонів та зростання недовіри до всіх органів державної влади, - сказав лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, виступаючи на засіданні координаційної ради.
Він відзначив, що реформи розпочаті у дуже складні з економічної точки зору часи: минулого року ми мали негативний торгівельний баланс (-9,5 млрд. дол.), виплати за зовнішніми борговими зобов’язаннями у 2011 році становитимуть 45 млрд. грн., найнижчими за тривалий період є показники фінансування таких «критичних» сфер, як наука – 0,3% ВВП. Люди відчувають на собі істотне зростання цін, отже 60% українців впевнені, що жити стало гірше.
«Це – оцінка всім політичним інститутам і партіям», - підкреслив лідер «Нової України» і послався на дані соціологічного дослідження, проведеного КМІС, згідно з яким рейтинг Партії регіонів наразі впав до 17%. Таким само вражаючим є падіння довіри до органів державної влади: Верховній Раді не довіряють 78%, політичним партіям – 75,6%, уряду – 73%. Але й опозиція не сприймається людьми як дієва альтернатива – їй не довіряють майже 72% респондентів, опитаних центром «Социс».
Показово, що на тлі розчарування діями як влади, так і опозиції, відчутно збільшується кількість тих, хто готовий брати участь у незаконних формах протесту (несанкціонованих мітингах, вуличних безладах, тощо) задля захисту своїх прав. Сьогодні таких 32%, хоча у минулі роки ця цифра була нижчою за 10%.
«Єдиний вірний шлях – випереджувати тотальне розчарування і протестні настрої людей альтернативною ідеологічною пропозицією. На моє переконання, це, насамперед, ідеологія сучасної країни, яка йде власним шляхом. Боротися потрібно не проти когось, а за свої ідеї», - наголосив Володимир Семиноженко. Він зазначив, що сьогодні в Україні існує запит не просто на нові політичні сили, але на нову ідеологію Такою ідеологію, на його думку, може стати ідеологія побудови інноваційної економіки та формування інформаційного суспільства.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: