Версія для друку 4 березня 2011

Людмила Левченко: Щоб облаштувати державу і навести в ній порядок, потрібна жіноча рука

Людмила Левченко: Щоб облаштувати державу і навести в ній порядок, потрібна жіноча рука
Жінка і політика - речі сумісні. Більш того, присутність жінок у Верховній Раді, уряді та органах місцевого самоврядування здатна покращити і якість управління, і порядок денний, - вважає голова Кіровоградської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Людмила Левченко.
За її словами, жінки більш тонко відчувають настрої і потреби людей. «Жінка - берегиня домашнього вогнища, тому за країну у неї душа болітиме так само, як за свою сім'ю. У жінок інший склад розуму, інший характер. Якщо чоловіки-політики амбітні і різкі, то жінка спокійніша, більш витримана і конструктивна. Вона схильна шукати компроміс. І в цьому - величезна перевага. Щоб облаштувати державу і навести в ній порядок, потрібна жіноча рука», - зазначила Людмила Левченко.
Крім того, вважає вона, жінки в органах влади однією своєю присутністю стримуватимуть чоловіків від бійок і нецензурної лайки, які вони дозволяють собі у суто чоловічому колективі. «Коли в колективі є жінка, чоловік намагається стримувати власні емоції», - сказала Людмила Левченко, підкресливши наскільки це актуально в нинішніх політичних реаліях.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: