Версія для друку 2 березня 2011

Україна отримала національний домен .УКР

Україна отримала національний домен .УКР
Міжнародна корпорація з імен та адрес у Інтернеті ICANN ухвалила рішення про виділення Україні національного домену .УКР. Нагадаємо, що минулого року до кола країн, що отримали національні домени, вже приєдналася Росія. Отже, введення національних доменів стає загальною тенденцією. «Отримання національного домену Україною – подія світового масштабу в Інтернет-спільноті», - вважає Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко.
За його словами, подібне рішення є важливим кроком на шляху побудови в Україні інформаційного суспільства - відтепер інформаційні ресурси стануть більш доступними, оскільки можна користуватися українською мовою. Це означає, що в українському суспільстві поступово знижуватиметься цифрова нерівність.
Володимир Семиноженко повідомив, що перехід на національний домен потребує відповідної підготовки технічної інфраструктури. Ця робота вестиметься у межах Координаційної ради Українського сітьового інформаційного центру, який створений у 2003 році і є прикладом ефективної співпраці держави, громадськості та Інтернет-спільноти.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: