Версія для друку 9 березня 2011

Володимир Слєпцов: Ми побачимо позитивні результати перетворень, але це станеться не завтра

Володимир Слєпцов: Ми побачимо позитивні результати перетворень, але це станеться не завтра
Влада знає, куди веде країну, - сказав голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна», мер Карлівки Володимир Слєпцов, висловлюючи думку щодо досягнень та невдач нової команди, яка прийшла до влади рік тому. До безсумнівних досягнень він відніс командний стиль керування та налаштованість на реформи: «Це не просто розмови – робляться конкретні кроки, хоча реформи не завжди схвально сприймаються суспільством».
«Звичайно, ми побачимо позитивні результати перетворень, але це станеться не завтра. Системні зміни потребують часу», - зауважив Володимир Слєпцов.
Недоліки роботи нової влади, на його думку, пов’язані якраз з непослідовністю реформування. Зокрема, за словами мера, на рівні декларацій залишається реформа ЖКГ, хоча негаразди у цій сфері зачіпляють буквально кожного з нас. «На підтримання інфраструктури практично не виділяються кошти, а весь комплекс проблем перекладений на місцеве самоврядування», - сказав він. Також серед негативів, на його думку, - стрибки цін, хоча великою мірою це пов’язано не стільки з політикою уряду, скільки із зовнішніми факторами. Наприклад, сьогодні спостерігається значне зростання цін на світовому нафтовому ринку.


Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: