Версія для друку 12 березня 2011

Володимир Семиноженко: «Реформування освіти потрібно перетворити на широкий процес за участю усіх зацікавлених сторін, усіх суспільних груп»

Володимир Семиноженко: «Реформування освіти потрібно перетворити на широкий процес за участю усіх зацікавлених сторін, усіх суспільних груп»
11 березня Голову Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимира Семиноженка було переобрано президентом Асоціації випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.
Виступаючи перед учасниками звітно-виборчої Конференції Асоціації, він зазначив: «Рішення про об’єднання випускників, викладачів і друзів Харківського університету в єдину асоціацію, як показали минулі 10 років, було, що називається, «попаданням в десятку». Нам вдалося створити дієздатну і потужну організацію – своєрідну соціальну мережу випускників одного з найпотужніших вузів країни, яка не тільки спроможна допомагати альма-матер, а й виходити на загальносуспільний рівень і масштабність завдань».
Володимир Семиноженко вважає, що Асоціація випускників, викладачів та друзів Харківського університету має взяти активну участь у розробці нового проекту Закону про вищу освіту. «Реформування освіти потрібно перетворити на широкий процес за участю усіх зацікавлених сторін, усіх суспільних груп. Сьогодні очевидно, що жоден з законопроектів, які знаходяться на розгляді у парламенті, не є ідеальними. Необхідний нульовий варіант. Закон потрібно писати з чистої сторінки, залучаючи до цього процесу широку громадськість. Отже, ми маємо запропонувати своє бачення напрямку реформ у вищій освіті, у середній освіті, у науці», - сказав він.
«Роль таких організацій, як Асоціація випускників, викладачів і друзів ХНК ім. Каразіна має суттєво підвищитися», - підсумував Володимир Семиноженко, акцентуючи увагу на визначальній ролі інститутів громадянського суспільства у процесі освітніх реформДжерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: