Версія для друку 14 березня 2011

Назустріч з'їзду. Головне - чітко сформулювати пріоритети, - Валерій Тарасов

Назустріч з'їзду. Головне - чітко сформулювати пріоритети, - Валерій Тарасов
З'їзд «Нової політики», який пройде 19 березня, має носити відкритий характер, - вважає голова Кримської регіональної організації партії Валерій Тарасов. На його думку, з'їзд - це, перш за все, можливість обмінятися думками з питань, які є принциповими для подальшого розвитку партії.
«Нам необхідно чітко визначити програмні завдання в економічній та соціальній сфері. Вирішити, з ким ми і як позиціонуємося по відношенню до партії влади», - сказав партійний лідер.
Він підкреслив, що бачення цілей, закладених у програмі, має бути системним.«Якщо ми ставимо за мету зробити ривок в економіці, тоді нашою опорою повинен стати приватний бізнес, ініціативні люди, які продукують інновації. Далі - питання про пріоритети. У Росії їх чітко сформулювали як «чотири І» - інститути, інфраструктура, інновації, інтелект. Я би додав здоров'я нації і питання національної безпеки», - зазначив Валерій Тарасов.
«Якщо ми відповімо на питання про пріоритети, в нас повірять люди і прийдуть до нас. Можливості чекати на кращі часи немає - треба діяти вже зараз», - підсумував він.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: