Політичная партія «Нова Політика»

14 березня 2011

Назустріч з’їзду. Ми є партією нового, прогресивного інформаційного суспільства, - Юрій Гумен

Назустріч з’їзду. Ми є партією нового, прогресивного інформаційного суспільства, - Юрій Гумен
«З’їзд передбачає звіт про справи, які зроблені, та затвердження нових планів і стратегічних завдань. Питання, які є у порядку денному, вже давно на часі. Насамперед це зімни до статуту і програми, а також оновлення керівних органів, адже з часів минулого з’їзду партія виросла у десятки разів», - сказав голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Юрій Гумен, відповідаючи питання про те, чого він очікує від партійного з’їзду.
Він висловив декілька критичних зауважень. Зокрема, на його думку, наша політична сила досі не має свого обличчя. «Від самого початку «Нову політика» визначалась як партію нового націоналізму. Але зрештою ми відійшли від цього. Сьогодні ми, у першу чергу, є партією нового, прогресивного інформаційного суспільства. Отже ці зміни мають знайти відображення у програмних положеннях та деклараціях», - зазначив Юрій Гумен. Він також є прихильником зміни назви партії. За його словами, «Нова Україна» - це вже бренд. До того ж зміна назви – це також елемент оновлення. Але, переконаний Юрій Гумен, це дискусійне питання й воно має вирішуватися на основі консенсусу.
«Будь-який з’їзд – це спілкування, обмін думками. Організація розвивається динамічніше тоді, коли частіше бачиш колег з інших областей, обмінюєшся досвідом, обговорюєш існуючі проблеми. Хотів би побажати всім невичерпної енергії і оптимізм. Якщо цього немає, політикою займатися дуже важко», - підсумував він.Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі