Версія для друку 16 березня 2011

Назустріч з'їзду. Ігор Ковалевич: Ми можемо запропонувати людям щось цікаве, у нас гарна програма

Назустріч з'їзду. Ігор Ковалевич: Ми можемо запропонувати людям щось цікаве, у нас гарна програма
З'їзд «Нової політики» повинен не тільки відкрити новий етап у розвитку партії, але й дати новий ідейний імпульс цьому розвитку, - вважає голова Київського обласного штабу Політичної партії «Нова політика» Ігор Ковалевич.
За його словами, в українському суспільстві сьогодні є запит на нові ідеї та особи, адже, згідно лютневим соцопитуваннями, органам влади не довіряє 73% респондентів, а опозиції, тобто колишній владі, - 72%.
«Ми можемо запропонувати людям щось цікаве, у нас гарна програма. Партія зібрала у своїх лавах інтелектуальні, високопрофесійні кадри. Тому на з'їзді «Нова політика» повинна впевнено заявити про себе», - сказав Ігор Ковалевич. Він нагадав про те, що після круглого столу у Вишгороді, де партія змогла донести до людей свої ідеї, за даними соціології, підтримка «Нової України» в Київській області досягла 17,5%. Це у два з половиною рази більше, ніж у всіх інших партій.
Ігор Ковалевич вважає, що сьогодні українців найбільше цікавить економічна стабільність і робочі місця. Подібні акценти розставлені в оновленій програмі партії. Ігор Ковалевич розповів, що поправки в програму вносилися в інтерактивному режимі: «Я дав подивитися проект програми людям, які працюють на виробництві і в аграрному секторі, директорам шкіл та ліцеїв, щоб кожен вніс пропозиції до відповідних розділів. Так що програма вийшла насправді гідною».Джерело:0
Повернутися до архіву
Новий комментар
Вам необхідно зареєструватись або авторизуватись для того щоб залишати коментарі
Розробка та пiдтримка сайту: